Moje konto

Wykład prof. Ł. Niesiołowskiego-Spano


Zapraszamy na wykłady, które nie mogły się odbyć w planowanym terminie. Wysłuchamy ich na platformie Zoom. Dostępne też będą nagrania https://www.wsft.edu.pl/strefa-studenta.

Link do wykładów prześlemy drogą mailową.

5 maja, g. 19.00, prof. Łukasz Niesiołowski-Spano, Hellenizacja religii żydowskiej, cz. II.

Seminarium
Fryderyk Nietzsche


Czytać będziemy wspólnie dzieło Nietzschego “Poza dobrem i złem”, centralny tekst w twórczości tego filozofa.

Możemy też zaglądać przy okazji do innych pism Nietzschego, choćby do “Wiedzy radosnej”.

Seminarium prowadzi Tadeusz Bartoś. Spotkania co dwa tygodnie we wtorki o g. 19.00-20.30 w Centrum Łowicka, Łowicka 21, Warszawa

W semianarium można na żywo uczestniczyć także przez Internet.  Zapraszamy więc nie tylko mieszkańców Warszawy, ale także całej Polski, albo i świata. Przebieg seminarium będzie nagrywany do wewnętrznego użytku uczestników seminarium.

Zapisy zarówno na seminaria jak i na wykłady poprzez formularz na naszej stronie w zakładce Zapisy. Należy wpisać tam swoje dane oraz kliknąć na kwadraciki wskazujące odpowiednie zajęcia.

Seminarium M. Heidegger – Przyczynki do filozofii, cz. II


Co dwa tygodnie od października do końca maja spotykać się będziemy już drugi rok na wspólnej lekturze  tekstu Martina Heideggera Przyczynki do filozofii.

Wspólną lekturę tekstu będzie prowadził Tadeusz Bartoś. Dołącza się też niekiedy do naszych spotkań dr Łukasz Kołoczek, wybitny znawca heideggerowskich Przyczynków

Spotkania co dwa tygodnie we wtorki o g. 19.00-20.30 w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, Warszawa semianarium można na żywo uczestniczyć także przez Internet.  

Zapraszamy więc nie tylko mieszkańców Warszawy, ale także całej Polski, albo i świata.

Przebieg seminarium będzie nagrywany do wewnętrznego użytku uczestników seminarium.

Zapisy zarówno na seminaria jak i na wykłady poprzez formularz na naszej stronie w zakładce Zapisy. Należy wpisać tam swoje dane oraz kliknąć na kwadraciki wskazujące odpowiednie zajęcia.