Całoroczny cykl wykładów – opłata 700 zł za rok akademicki.
Program na ten rok znajdziecie Państwo tutaj.

Blok 3 wykładów ma miejsce raz w miesiącu od października do maja, zawsze w sobotę. Spotykamy się w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, w Warszawie Zajęcia zaczynają się o g. 10.00. i trwają do 14.30. Jedna z przerw jest dłuższa (30 min) i pozwala na zjedzenie obiadu w miejscowej kawiarence. (Centrum Łowicka ma świetną i stosunkowo tanią kuchnię).

Osoby spoza Warszawy lub niemające możliwości dotrzeć do Centrum Łowicka, mogą spotkać się z nami przy swoim komputerze, uczestnicząc na żywo w wykładach dzięki platformie Zoom.
Uczestnicy wykładów mają także dostęp do ich nagrań i mogą je odsłuchiwać w ciągu całego roku akademickiego.

Słuchacze, którzy nie opuszczą więcej niż dwie soboty otrzymają na końcu roku akademickiego dyplom ukończenia wykładów w roku akademickim 2021/22. Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się 14 maja 2022 na bankiecie kończącym rok akademicki. Nasze dyplomy mają charakter symboliczny i ewentualnie sentymentalny, nie są dokumentem prawnym.

Dostęp do nagrań wykładów z roku akademickiego 2021/22

Osoby, które nie chcą brać udziału w wykładach i dyskusji, a chcą jedynie post-factum odsłuchać wykłady z bieżącego roku akademickiego mogą otrzymać dostęp do nagrań po uiszczeniu rocznej opłaty 500 zł.

Zgłoszenie uczestnictwa w zajęciach Warszawskiego Studium Filozofii i Teologii

Rok akademicki 2021/2022

Zapisy

Fields marked with * are required