W tym roku proponujemy 2 seminaria filozoficzne i jedno teologiczne:


• Seminarium filozoficzne, Martin Heidegger, Przyczynki do filozofii, prowadzi prof. Tadeusz Bartoś – opłata roczna 400 zł.
• Seminarium filozoficzne: Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem, prowadzi prof. Tadeusz Bartoś – opłata roczna 400 zł.
• Seminarium teologiczne: Ewangelia św. Marka, prowadzi dr Piotr Ashwin-Siejkowski – oplata za semestr 300 zł.

Jeśli ktoś zapisze się na dwa seminaria filozoficzne roczna opłata wyniesie 600 zł za całość.


Seminaria filozoficzne odbywają się stacjonarnie co dwa tygodnie, naprzemiennie, w każdy wtorek, godz. 19.00. Zajęcia prowadzi prof. Tadeusz Bartoś


Osoby niemające możliwości dotrzeć na miejsce, mogą uczestniczyć w seminarium za pośrednictwem Internetu poprzez aplikacje Zoom. Zarejestrowani uczestnicy seminariów otrzymają link i kod dostępu do zajęć. Pierwsze seminarium „F. Nietzsche Poza dobrem i złem” 19 października 2021. W kolejny wtorek seminarium heideggerowskie.


Seminarium teologiczne odbywać się będzie wyłącznie online, co dwa tygodnie w środy o g. 19.00. i poprowadzi je z Londynu dr Piotr Ashwin-Siejkowski. Pierwsze spotkanie 20 października 2021. Słuchacze, którzy zapisali się na to seminarium i uiścili opłatę, otrzymają link i kod dostępu do zajęć na platformie Zoom.

Zgłoszenie uczestnictwa w zajęciach Warszawskiego Studium Filozofii i Teologii

Rok akademicki 2021/2022

Zapisy

Fields marked with * are required